FORUMLAR - ARAÇ VE YÜK TEKLİFLERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZMİRA EKSPRES LOJİSTİK

Mira Ekspres Lojistik logo


MİRA EKSPRES LOJİSTİK
Mira Ekspres Rusya ve Avrupa taşımacılığı, 54 yılı aşkın süredir başarıyla sürdürdüğü kara ve denizyolu eşya taşımacılığıdır. Türkiye'den Rusya Ukrayna Polonya Finlandiya Belarus Kazakistan Özbekistan ve Moldova transit taşımalarda komple (FTL) veya parsiyel (LTL) çözümler ve Rusya’dan Orta Doğu ve Türkiye Cumhuriyeti'ne ve tersi yönde taşımalarda komple çözümler sunuyoruz. Her hafta Türkiye'den Rusya Ukrayna Kazakistan Polonya Belarus parsiyel sevkiyatlar yapmaktayız.


Mira Ekspres Lojistik, müşterilerine kusursuz hizmet vermeye hazır ve istekli profesyonel kadrosunun uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde bölgesinde taşımacılık sektöründe lider konuma gelmiştir.
Müşterilerin kritik ihtiyaç ve beklentilerini anlar, bunları hizmetlerimize ve gerektiğinde müşteri gereksinimlerine göre tasarlar ve profesyonel bir yaklaşım sergileriz.
Devam eden projelerde bireysel veya kurumsal olarak yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir; Değerli istek ve siparişlerinizi bekliyoruz.
info@mira14lojistik.com
 
 


 
CargoAgent.net - YÜK VE NAKLİYE BORSASI - NAKLİYECİLER SİTESİ PLATFORMU


NakliyeBorsasi.NET, Türkiye ve Balkanların en büyük yük ve nakliye nakliyeciler sitesi/platformu. İthalatçı ve ihracatçı firmların, nakliyat ve lojistik firmalarıyla buluştuğu, bilgi alışverişi yaptığı, binlerce yük ve boş araç ilanı sunduğu, en verimli nakliye portalıdır.eraksons lojİstİk ve tİcaret anonİm Şİrketİ logo

Şirket türü: Nakliyat ve Spedisyon şirketi/Lojistik
İl: Istanbul,
Ülke:TR - Türkiya

horoz lojİstİk kargo hİzmetlerİ ve tİc. a.Ş. logo

Şirket türü: Taşıma ve Nakliye şirketi / Nakliyeciler / Nakliyatçılar
İl: 34850 Istanbul,
Ülke:TR - Türkiya


NakliyeBorsası.NET
Tel: +90 850 4 663 663
Skype: nakliyeborsasi
Facebook: Nakliye Borsasi
Google +: Nakliye Borsasi

Hafta içi hergün 09.00-18.00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz.

Copyright (c) 2007-2013 NakliyeBorsası.NET