NAKLİYE REHBERİ KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ NAKLİYE

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ NAKLİYE REHBERİ

Sistemimizin size sunduğu ´´Nakliye Rehberi´´ bölümünden sizi ilgilendiren taşıma-lojistik aracını veya yükü-nakliyeyi bulabilirsiniz,aynı zamanda arama yaptığınız kriterlere göre; nakliyatçı,lojistikçi,ithalatçı-ihracatçı,ticari veya üretici,evden eve taşıma yapan firmaları bulabilirsiniz.

Uluslararası veya Yurtiçi lojistik yapan TIR,Kamyon,Kamyonet veya herhangi bir taşıma aracı (Tenteli,Frigofrig,Damperli, Lowbed,Tanker,Askılı, Konteyner,On Teker,Kırkayak, Mega,Açık Kasa,Kapalı Kasa vb.) bulabilirsiniz.

Boş taşıma-lojistik aracı olan taşımacılar da Avrupa´dan Asya´ya,Balkanlar´dan Orta Doğu ve diğer bütün destinasyonlara yük-nakliye bulabilirler.Türkiye´den bütün Balkan Ülkelerine,Batı Avrupaya ,Suudi Arabistan,Kuveyt,Irak,İran,Azerbaycan,Ermenistan, Gürcistan,Türki Cumhuriyetler,Rusya,Ukrayna, Moldova ve daha birçok ülkeye yük ilanı veren nakliyeci,taşımacı,ithalatçı-ihracatçı,üretici, nakliyat-sevkiyat yapan firmalarla irtibata geçebilirsiniz.

´´Nakliye Rehberi´´ sayesinde Ülkelere veya Şehirlere göre ,en hızlı şekilde Uluslararası veya Yurt içi yük ve taşıt araması yapabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti taşıma ve nakliyat, Güneybatı Asya taşıma ve nakliyat, Avrupa taşıma ve nakliyat

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ ULUSLARARASI TAŞIMA-LOJİSTİK ARACI İLANLARI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ülkesinden veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ülkesine olan bütün uluslararası taşıma-lojistik araç türlerinin ilanları.


Anahtar Kelimeler: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uluslararası taşıma-lojistik araçları, Güneybatı Asya taşıma-lojistik araçları, Avrupa taşıma-nakliyat araçları

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ ULUSLARARASI YÜK-NAKLİYE İLANI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ülkesinden veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ülkesine olan bütün uluslararası yüklerin lojistik aracı türlerine göre ilanları.


Anahtar Kelimeler: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uluslararası yükler-nakliyeler, Güneybatı Asya yükler-nakliyeler, Avrupa yükler-nakliyeler

 
CargoAgent.net - YÜK VE NAKLİYE BORSASI - NAKLİYECİLER SİTESİ PLATFORMU


NakliyeBorsasi.NET, Türkiye ve Balkanların en büyük yük ve nakliye nakliyeciler sitesi/platformu. İthalatçı ve ihracatçı firmların, nakliyat ve lojistik firmalarıyla buluştuğu, bilgi alışverişi yaptığı, binlerce yük ve boş araç ilanı sunduğu, en verimli nakliye portalıdır.horoz lojİstİk kargo hİzmetlerİ ve tİc. a.Ş. logo

Şirket türü: Taşıma ve Nakliye şirketi / Nakliyeciler / Nakliyatçılar
İl: 34850 Istanbul,
Ülke:TR - Türkiya

limanlı lojistik hizmetleri san.tic.ltd.sti. logo

Şirket türü: Nakliyat ve Spedisyon şirketi/Lojistik
İl: 35000 Izmir,
Ülke:TR - Türkiya


NakliyeBorsası.NET
Tel: +90 850 4 663 663
Skype: nakliyeborsasi
Facebook: Nakliye Borsasi
Google +: Nakliye Borsasi

Hafta içi hergün 09.00-18.00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz.

Copyright (c) 2007-2013 NakliyeBorsası.NET